Sağlıklı İşyeri Programı

Sağlıklı İşyeri Sertifikası

Dünyayı etkisi altına alan ve insanları yeni yaşam biçimine iten Koronavirüs (Covid-19) Pandemisi ülkemizde de birçok alandaki faaliyetlerin şekillenmesine sebep oldu, sağlık ve hijyen uygulamaları insanların tercih sebeplerinin en başına yerleşti.

Bu ihtiyaçlar doğrultusunda, salgınla doğru şekilde mücadele etmek, insanlara beklediği güveni vermek ve bu zor zamanlarda size tercih edilebilir bir işletme niteliği kazandırmak adına AND Belgelendirme olarak, Uygunluk Değerlendirme Kuruluşları Derneği (UDDER) ve Sistem Belgelendirme Kuruluşları Derneği (SİSDER) iş birliği ile hazırlanan programla uygulamalarınızı denetlemek ve sertifikalandırmak istiyoruz.

AND Belgelendirme, 16 yılı aşkın süredir konaklama ve yeme içme tesisleri başta olmak üzere birçok sektörde, sağlık, hijyen, güvenlik ve konfor kriterlerinin iyileştirilmesine sağladığı katkı ile tanınmaktadır, bu bilinç ve tecrübe ile kuruluşunuzu Covid-19 kapsamında Uluslararası ve Ulusal standartlara, Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan rehberlere ve yönetmeliklere uygun şekilde değerlendirerek “Sağlıklı İşyeri Sertifikası” ile güvence altına almak isteriz.

  • Denetimlere ilişkin soru listelerine www.udder.org.tr ve www.sisder.org.tr internet adreslerinde yayınlanmıştır. Denetim tarihinden önce şartların karşılanmış olduğunu güvence altına almanız gerekmektedir. Herhangi bir kriterin gerekliliğinin yerine getirilmemiş olması sertifika almanıza engeldir.
  • İlk denetimin yapılmasını müteakip, herhangi bir uygunsuzluk bulunmaması halinde sertifikanız 3 işgünü içerisinde teslim edilecektir.
  • Denetim tarihinden itibaren 1 ay içerisinde gizli müşteri veya habersiz denetim yapılacak olup, fiyata dahildir.
  • Gizli müşteri veya habersiz denetimlerinde uygunsuzluk bulunması halinde kuruluş uyarılacak ve 3 işgünü içerisinde uygunsuzluğun ortadan kaldırılması istenecektir. Aksi takdirde sertifika iptal edilecek, UDDER ve SİSDER internet adreslerinde yayınlanacaktır.
  • Sertifika 1 adet basılacak olup, ikinci, büyük ve ingilizce sertifika talepleri ayrıca ücretlendirilecektir.
  • Fiyat teklifi ve sertifika geçerliliği aylık olup, her ay yapılacak denetim öncesi ücretin, AND Belgelendirme hesabına yatırılmış olması gerekmektedir.
  • Başvuru formunu buradan indirebilirsiniz.
1 Step 1
Firma Bilgileri
İşletme Tipi
İşletme Büyüklüğü
Taahhüd

Sağlıklı İşyeri Belgelendirmesi için başvuru ve taahhüt

Bu başvuru, yukarıda detayı verilen kuruluş bilgileri için geçerlidir. Bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini teyit ederim. Ayrıca UDDER ve SİSDER tarafından yayınlanan “Sağlıklı İşyeri Belgelendirme Programı” kapsamındaki Belgelendirme faaliyeti ile ilgili UDDER ve SİSDER tarafından yayınlanan Belgelendirme Rehberinde yer alan  şartlara ve yükümlülüklere uymayı, Belgelendirme Kuruluşu tarafından aylık periyotlarda denetime tabi tutulacağımı, ayda bir periyotla gizli müşteri/ habersiz denetim uygulaması yapılacağını, gizli müşteri olan denetçinin denetim sırasında tesisten aldığı hizmet bedelini, Belgelendirme Kuruluşu ile karşılıklı mahsuplaştırılacağını bu çerçevede belgelendirme sonucu dikkate alınmaksızın yapılan değerlendirmelere ilişkin ön ücretleri ve belgenin verilmesi durumunda gerekli diğer ücretleri zamanında ödemeyi taahhüt ederim.


keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up