Koronavirüs (Covid-19) Tedbirleri Hakkında

Son günlerde tüm dünyada yaşanan Covid-19 virüsünün etkileri kapsamında şirketimiz bünyesinde; bilgilendirme, farkındalık, hijyen, koruyucu tedbirler ve hizmet sürekliliği başlıkları altında çeşitli önlemler almaktayız.

Bu süreçte önceliğimiz; müşterilerimiz ve çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini sağlamak, hizmet sürekliliğini güvence altına almak ve hep birlikte Covid-19 virüsünün yaratabileceği olumsuz etkileri minimum düzeyde tutmaktır.

Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesinde de belirtildiği üzere kişisel hijyen, virüsten korunmak için ön koşuldur (https://hsgm.saglik.gov.tr/tr/covid19). Bununla birlikte hastalığın yayılmasına engel olmak için merkez ve şubelerimizde ek tedbirler alarak dezenfeksiyon çalışmalarımızı arttırmış bulunuyoruz.

Bu kritik süreçte saha ekiplerimizin ve ofis çalışanlarımızın kişisel ve çalışma alanı hijyenlerini sağlaması amacı ile gerekli ekipman ve dezenfektanlar temin edilmiş, gerekli eğitimler tüm personellerimize verilmiştir.

Bu kapsamda gerekli bütün tedbirleri etkin bir şekilde aldığımızı ve kesintisiz hizmet kalitemizi sürdüreceğimizi bilgilerine sunarız.

keyboard_arrow_up